Výkup autovraků

Potřebujete se zbavit havarovaného, jinak poškozeného nebo nepojízdného osobního nebo užitkového auta, nákladního vozidla, motorky, či zemědělského stroje?

Pak jste tu správně! Obraťte se na nás! My Vás této zátěže zbavíme. Provádíme výkup autovraků na náhradní díly! A navíc to budete mít bez starostí. Veškeré formality vyřídíme za Vás. Od 01.03.2015 vstoupila v platnost vyhláška č. 27/2015 vydána MŽP, která zavádí bezhotovostní platby při výkupu autovraků. Garantujeme Vám, že při výkupu Vašeho autovraku, nebo vozidla na ekologickou likvidaci, bude výkupní cena odeslána na Váš účet, nebo poštovní poukázkou.

Zavolejte si o informaci, za kolik vykoupíme váš autovrak, na tel. 724 806 099, 495 441 204, nebo použijte kontaktní formulář.

Chcete se zbavit autovraku? Pošlete nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět!

Co je to vlastně výkup autovraků?

Výkup autovraků je naše služba pro Vás. Ušetříme Váš čas. To je služba výkup aut od Auto Nechanice. Provádíme výkup autovraků, která jsou havarovaná či jinak poškozená (např. vadný motor, převodovka či jiné části). V případě, že náš specialista určí, že je vozidlo vhodné k výkupu, vyplatíme vám peníze v hotovosti ihned a na místě.

Výkup autovraků – nejčastější situace

Nejčastěji využívají naší služby výkupu autovraků zákazníci, jejichž vozidlo je havarované nebo má závadu, jejíž odstranění by bylo příliš finančně náročné. Jste v podobné situaci, pak neváhejte a kontaktujte nás! Využijte výkup aut od firmy Auto Nechanice!

Volejte 724 806 099, 495 441 204, nebo použijte kontaktní formulář.

Jak výkup autovraků probíhá

Domluvíme se s vámi na termínu a náš specialista, který má výkup aut na starosti, k vám přijede, havarované či poškozené vozidlo od vás vykoupí. Zajistí odvoz a odhlášení vozidla na příslušném odboru dopravy. Pro vás zcela bez starostí. Odvoz vykupovaného vozidla je zdarma po celé ČR. Líbí se Vám to? Využijte výkup aut od firmy Auto Nechanice.

Volejte 724 806 099, 495 441 204, nebo použijte kontaktní formulář.

Proč výkup autovraků s Auto Nechanice?

Výkup autovraků od Auto Nechanice pro vás znamená:

  • Jediný telefonát či e-mail k nám
  • Minimální starosti na vaší straně
  • Zdarma odvoz havarovaného či jinak poškozeného vozidla z naší strany
  • Podpora čistoty životního prostředí a ekologie

Chovejte se ekologicky a nenechávejte stát poškozená či nepojízdná vozidla na ulici či na dvoře! U nás za ně navíc získáte peníze v hotovosti!

A jaké autovraky vykupujeme?

Provádíme výkup osobních aut (i bouraných) a užitkových aut, výkup nákladních vozidel (nákladních aut), výkup zemědělských strojů i výkup motorek. Zavolejte si o cenu tel. 724 806 099, nebo napište nahradnidily@autonechanice.cz

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!
Lze poslat soubory formátu PNG, JPG, JPEG s o celkové velikostí 10MB.