Výkup bouraných aut

Potřebujete se zbavit bouraného auta?

Pak jste tu správně! Obraťte se na nás! My Vás tohoto bouraného auta a související ekologické zátěže zbavíme. A navíc to budete mít bez starostí. Veškeré formality vyřídíme za Vás.

Co je to vlastně výkup bouraných aut?

Výkup bouraných aut je naše služba pro Vás. Ušetříme Váš čas. Zdarma odvezeme a odhlásíme na odboru dopravy. To je služba výkup bouraných aut od Auto Nechanice. V případě, že náš specialista určí, že je vaše bourané auto vhodné k výkupu, vyplatíme vám peníze na Váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

Výkup bouraných aut – nejčastější situace

Nejčastěji využívají naší služby výkupu aut právě zákazníci, jejichž auto je bourané, příp. má závadu, jejíž odstranění by bylo příliš finančně náročné. Jste v podobné situaci, pak neváhejte a kontaktujte nás! Využijte výkup bouraných aut od firmy Auto Nechanice!

Volejte 724 806 098, 495 441 204, nebo použijte kontaktní formulář.

Jak výkup bouraných aut probíhá?

Domluvíme se s vámi na termínu a náš specialista, který má výkup bouraných aut na starosti, k vám přijede, bourané auto od vás vykoupí.

Zajistíme odvoz a odhlášení bouraného auta na příslušném odboru dopravy. Pro vás zcela bez starostí. Odvoz vykupovaného bouraného auta je zdarma po celé ČR. Líbí se Vám to? Využijte výkup bouraných aut od firmy Auto Nechanice.

Volejte 724 806 098, 495 441 204, nebo použijte kontaktní formulář.

Proč výkup bouraných aut s Auto Nechanice?

Výkup bouraných aut od Auto Nechanice pro vás znamená:

  • Jediný telefonát či e-mail k nám
  • Minimální starosti na vaší straně
  • Zdarma odvoz havarovaného či jinak poškozeného vozidla z naší strany
  • Podpora čistoty životního prostředí a ekologie

Chovejte se ekologicky a nenechávejte stát poškozená či nepojízdná auta na ulici či na dvoře! U nás za ně navíc získáte peníze v hotovosti!

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!
Lze poslat soubory formátu PNG, JPG, JPEG s o celkové velikostí 10MB.