O společnosti

Historie firmy AUTO NECHANCE sahá až do padesátých let minulého století. V té době byla známá jako Mototechna Nechanice a zabývala se zejména prodejem náhradních dílů a nadnormativních zásob ze Škody Mladá Boleslav. Do soukromých rukou přešla Mototechna Nechanice v roce 1991. V tomto roce jsme se rozhodli pokračovat v prodeji autodílů, ale již pod hlavičkou firmy AUTO NECHANICE. Obrovskou výhodou firmy AUTO NECHANICE byla její historická známost, a to nejen v České republice, na kterou jsme v roce 1991 úspěšně navázali. V původních prostorách bývalé Mototechny jsme provozovali prodej náhradních dílů až do roku 1999. V tomto roce jsme se přestěhovali do nově vybudovaných prostor v obci Staré Nechanice.

Plaketka

Prodej náhradních dílů

V tomto novém areálu firmy ve Starých Nechanicích jsme vybudovali nový velký prodejní sklad náhradních dílů o rozloze 2 000 m2. V tomto prodejním skladu jsou všechny náhradní díly demontovány a následně přehledně uskladněny do regálů.

Díky tomu máme skvělý přehled o všech dílech včetně jejich řádného uskladnění. To umožňuje rychlé obsloužení zákazníků, kteří si k nám přijedou vybrat a zakoupit použitý náhradní díl. Rozsáhlý sortiment náhradních dílů, přehledné uskladnění a rychlé obsloužení zákazníků přispívá k jejich vysoké spokojenosti s našimi službami.

Autobazar

V nově vzniklých prostorách jsme začali provozovat také autobazar ojetých aut s kapacitou více než 200 ojetých aut. Pokud potřebujete své ojeté auto prodat, můžete si od nás buď odvézt hned peníze v hotovosti, nebo u nás nechat ojeté auto do tzv. komisního prodeje.

Pokud auto naopak vybíráte a chcete si ojeté auto koupit, nabízíme nejen prodej ojetých aut za hotové, ale samozřejmě i možnost vybrat si z různých možností financování, jako jsou např. úvěr, leasing nebo protiúčet.

Výkup vozidel

Nabízíme rychlé jednání, profesionální přístup, peníze v hotovosti, vyřízení kompletní administrativy za Vás. Vykupujeme vozy osobní, užitkové, nákladní všech značek v jakémkoli stavu i havarované,dále motorky, karavany, obytná auta, lodě, pracovní i zemědělské stroje od firem i fizyckých osob.

Ekologická likvidace vozidel

V neposlední řadě jsme vybudovali prostory, ve kterých probíhá ekologická likvidace vozidel osobních i nákladních s kapacitou přes 3 000 ekologicky zlikvidovaných vozidel ročně.

Ekologická likvidace vozidel jak osobních, tak nákladních je další z hlavních náplní činnosti firmy Auto Nechanice. Ekologická likvidace vozidel probíhá v prostorách, které jsou k tomu speciálně určeny, vybudovány a samozřejmě zkolaudovány.

Máte s námi zkušenost? Budeme rádi za Váš názor

Navštívili jste některou z těchto našich provozoven? Zajímá nás Váš názor na naše služby a provozovny.

Podělte se s námi na této stránce o své dojmy a názory.

Partnerem firmy AUTONECHANICE je Autobazar Prachárna.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!
Lze poslat soubory formátu PNG, JPG, JPEG s o celkové velikostí 10MB.