Výkup nákladních aut

Potřebujete se zbavit havarovaného, jinak poškozeného nebo nepojízdného nákladního auta?

Pak jste tu správně! Obraťte se na nás! My Vás tohoto nákladního auta a související ekologické zátěže zbavíme. Provádíme výkup nákladních aut za hotové! A navíc to budete mít bez starostí. Veškeré formality vyřídíme za Vás.

Volejte 724 806 098, 495 441 204, nebo použijte kontaktní formulář.

Co je to vlastně výkup nákladních aut?

Výkup nákladních aut je naše služba pro Vás. Ušetříme Váš čas veškeré doklady za Vás vyřídíme. To je služba výkup nákladních aut od Auto Nechanice. Provádíme výkup nákladních aut, která jsou havarovaná či jinak poškozená (např. vadný motor, převodovka či jiné části). V případě, že náš specialista určí, že je vaše nákladní auto vhodné k výkupu a ne k ekologické likvidaci, vyplatíme vám peníze v hotovosti ihned a na místě.

Výkup nákladních aut – nejčastější situace

Nejčastěji využívají naší služby výkupu aut zákazníci, jejichž auto je havarované nebo má závadu, jejíž odstranění by bylo příliš finančně náročné. Jste v podobné situaci, pak neváhejte a kontaktujte nás! Využijte výkup nákladních aut od firmy Auto Nechanice!

Volejte 724 806 098, 495 441 204, nebo použijte

Jak výkup nákladních aut probíhá?

Domluvíme se s vámi na termínu a náš specialista, který má výkup nákladních aut na starosti, k vám přijede, havarované či poškozené nákladní auto od vás vykoupí. Peníze zasíláme na bankovní účet nebo poštovní poukázkou dle vyhlášky č. 27/2015 vydána MŽP.

Zajistíme odvoz a odhlášení nákladního auta na příslušném odboru dopravy. Pro vás zcela bez starostí. Odvoz vykupovaného nákladního auta je zdarma po celé ČR. Líbí se Vám to? Využijte výkup nákladních aut od firmy Auto Nechanice.

Volejte 724 806 098, 495 441 204, nebo použijte kontaktní formulář.

Proč výkup nákladních aut s Auto Nechanice?

Výkup nákladních aut od Auto Nechanice pro vás znamená:

  • Jediný telefonát či e-mail k nám
  • Minimální starosti na vaší straně
  • Zdarma odvoz havarovaného či jinak poškozeného vozidla z naší strany
  • Podpora čistoty životního prostředí a ekologie

Chovejte se ekologicky a nenechávejte stát poškozená či nepojízdná auta na ulici či na dvoře!

A jaká nákladní auta vykupujeme?

Provádíme výkup havarovaných nebo poškozených nákladních aut, nákladních aut s rozsáhlými závadami, nepojízdných nákladních aut apod.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!
Lze poslat soubory formátu PNG, JPG, JPEG s o celkové velikostí 10MB.