Likvidace autovraků v Hradci Králové

V okolí Hradce Králové ( Nechanicích) jsme největší autovrakoviště, které provádí již 21 let ekologické likvidace vozidel. Likvidaci autovraku provádíme zcela zdarma a v případě, že nám přivezete kompletní vozidlo k likvidaci - vyplatíme Vám nejvyšší možnou částku. (platba na bankovní účet, nebo poštovní složenkou).


V případě že na vozidle jsou autodíly, která jsou v dobrém stavu a dají se prodat, vyplatíme Vám za ně peníze. Stačí zavolat na telefoní číslo 724 806099 a dohodnout si cenu. Za vozidla značky Škoda Fabia, Octávia, Superb, Roomster, Felicie si zavolejte a ohodnotíme Vám vaše vozidlo.

Jsme vrakoviště, které má všechna povolení a patříme k největším v Královéhradeckém kraji. Likvidační protokol a odvoz zdarma je samozřejmostí. Šrotujeme vraky osobní, dodávky i nákladní vozidla. Další naší novou službou za poplatek,  je vyřazení Vašeho autovraku z registru na magistrátech v Hradci Králové, Novém Bydžově, Hořicích, Jičíně, Jaroměři, Pardubicích a Přelouči.

 

Likvidujeme auta  všech značek jako jsou Škoda, BMW, Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi,Renault, Fiat, Honda, Nissan, Mitsubischi, Mercedes, Volvo, Toyta, Alfa Romeo, Jaguar, Jeep, Kia, Chrysler, Lada, Moskvič,Dacie,Ford, NIssan, Praga,Opel,Ford, Hyundai,Daewoo, Lancie, Seat,Rover, , Chevrolet, Subaru, Saab, Porsche a jiné značky. Dále pak dodávky a nákladní auta jako jsou Avie,  Renault, Mercedes,Ifa, Iveco, Liaz, Man, Scanie, Volkwagen, Tatra, Volvo, Peugeot,  a jiné. Vozidlo musí být kompletní, ale může být havarované - za takového vozidlo Vám vyplatíme nejvyšší možnou částku.

Havarovaná auta mladších ročníků vykupujeme a zdarma odvážíme. Vyplatíme vám nejvyšší možnou cenu. Vykupujeme auta  všech značek jako jsou Škoda, BMW, Citroen, Peugeot,Daewoo, Lancie, Seat,Rover, Renault, Fiat, Honda, Nissan, Mitsubischi, Mercedes, Volvo, Toyta, Alfa Romeo, Jaguar, Jeep, Kia, Folkswagen, Audi, Lada, Moskvič,Dacie,Opel,Ford, Hyundai, Chrysler, Chevrolet, Subaru, Saab, Porsche a jiné značky. Stačí jen zavolat na telefon 495 441 204 nebo 724 806 099 či poslat email likvidacevozidel@autonechanice.cz a my se o vše postaráme.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!
Lze poslat soubory formátu PNG, JPG, JPEG s o celkové velikostí 10MB.