Finanční odměna pro vozidla nad rok výroby 2000

Finanční odměna pro vozidla nad rok výroby 2000. Odvezeme auto havarované, zkorodované či jinak poškozené více viz. odvoz vozidla na hlavní stránce.


Potřebujete-li objednat odvoz autovraku, napište nám na email likvidacevozidel@autonechancie.cz,

nebo volejte na tel. 721 161616. V krátké době Vás náš technik bude kontaktovat a domluví s Vámi termín odvozu.

Likvidujeme auta  všech značek jako jsou Škoda, BMW, Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lada, Moskvič,Dacie, Opel,Ford, Hyundai, Daewoo, Lancie, Seat, Rover, Renault, Fiat, Honda, Nissan, Mitsubischi, Mercedes, Volvo, Toyta, Alfa Romeo, Jaguar, Jeep, Kia, Chrysler, Chevrolet, Subaru, Saab, Porsche a jiné značky. Dále pak dodávky a nákladní auta jako jsou Avie, Ford, Ifa, Iveco, Liaz, Man, Scanie, Volkwagen, Tatra, Volvo, Peugeot, NIssan, Praga, Renault, Mercedes a jiné. Vozidlo musí být kompletní, ale může být havarované. Na autovraku nesmí chybět například kola,autobaterie,dveře, motor, převodovka,starter, kapota,altenátor, části interiéru, nápravy. Autovrak si však odvezeme jsou li na něm alespoň hnací části a karoserie.

Havarovaná auta mladších ročníků vykupujeme a odvážíme. Vyplatíme Vám nejvyšší možnou cenu. (Platba je zaslána na bankovní účet/peněžní složenka) Vykupujeme auta  všech značek jako jsou Škoda, BMW, Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lada, Moskvič, Dacie, Opel, Ford, Hyundai, Daewoo, Lancie, Seat, Rover, Renault, Fiat, Honda, Nissan, Mitsubischi, Mercedes, Volvo, Toyta, Alfa Romeo, Jaguar, Jeep, Kia, Chrysler, Chevrolet, Subaru, Saab, Porsche a jiné značky.

Patříme mezi nejmodernějším vrakoviště v Hradci Králové- Nechanicích. V nově vybudovaných prostorách ve Starých Nechanicích dochází ke šrotování velkého množství autovraků, které dále zpracováváme. Zpacování autovraků probíhá nejmoderněší technologií pro zpracování autovraků. Ve velkém množství prodáváme i starší demontované autodíly za velmi nízké ceny i formou eshopu na www.autodily-nechanice.cz.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!
Lze poslat soubory formátu PNG, JPG, JPEG s o celkové velikostí 10MB.